Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4784
Stary 02.02.2012, 10:52
Ciekawe czy znowu awansujemy przy sporym udziale Odense. To byłoby już chyba za wiele szczęścia w ostatnim czasie związanego z tą duńską ekipą
Odpowiedz cytując