Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
6902
02.02.2012, 10:35
Realnie ocenił sytuację, zdał już sobie sprawę z faktu, że jest po prostu cienki, a forma prezentowana pod koniec pobytu w Wiśle to nie przypadek a norma.
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a