|
To tylko sparing i większości trzeba dać pograć...
Co do gry naszej defensywy to wystarczy mi tylko popatrzeć jak Chavez z Bunozą wymieniają piłkę miedzy sobą abym przeprosił się z Jaliensem i widział go nadal w pierwszej 11.
Nadal bym pokombinował w tej kwestii i zastanowił się poważnie nad wyborem Jaliens i Diaz jako stoperzy. Lub Jaliens Marko.
Jeśli chodzi o środek pola to tutaj nie ma wątpliwości Nunez Wilk. Szczególnie ten pierwszy pokazuję że warto jest mieć odłożone trochę grosza aby go wykupić.
Idąc dalej kwestia sporną pozostaję wybór naszych skrzydłowych: Iliev, Małecki, Kirm, skłaniałbym się ku temu aby posadzić Andraża.
No i napad Biton, Genkov, chciałbym zobaczyć jednak Bitona w meczu kiedy Nunez z Meliksonem grają w środkowej strefie bo wtedy jest szansa że dostanie piłkę.
|