Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4781
Stary 02.02.2012, 08:23
Moje przemyslenia po meczu. Brud, zupełnie nie rozumiem dlaczego on w ogole jest w składzie Wisły .Koleś nie prezentuje nic. Jest wolny, nie ma odbioru, gra chaotycznie, jest po prostu słaby, bardzo słaby. Przy nim Nunez to profesor. Nasza obrona jest bardzo słaba. Przód wygląda jeszcze jako tako (gdy gra pierwszy skład), natomiast tyły są po prostu tragiczne, i nie zmieni tego żaden trening. Pomogą tylko solidni obrońcy. Jestem podobudowany drugą połową, pierwszej nie biorę pod uwagę jeśli chodzi o perspektywy gry drużyny jako całości bo to był po prostu bardzo słaby skład ze słaby piłkarzami.
Ostatnio edytowane przez rafal777 : 02.02.2012 o godz. 08:30.
Odpowiedz cytując