Temat
:
Ile macie na termometrze? Czyli luz blues w niebie same dziury...
Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas
Offline
#
41
02.02.2012, 06:48
okolice Gdowa o 5.30 na domu -26 a na aucie -30. w Krakowie - 22
Ostatnio edytowane przez panew : 02.02.2012 o godz. 06:58.
Myjcie owoce zakazane
panew
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panew
Znajdź inne posty napisane przez panew