Drozd napisał(a):

|
Każdy wie? Dzisiaj przez całą połówkę raz się pokazał do gry. Jak sie będzie op... to ława bez dwóch zdań.
|
Z takimi kompanami w drużynie nie mógł za wiele pokazać. Nawet Iliew nie błyszczał tak jak w drugiej połowie, gdy weszli Melikson i Nunez. No i Biton to jest właśnie taki typ piłkarza, że może go nie być przez dłuższy czas, a w końcu piłka go znajdzie i huknie bramę

Nie zgadzam się też z tym, że jest to typowy lis pola karnego, że trzeba mu idealnie podać, żeby mógł strzelić. Udowodnił, że tak nie jest choćby w meczach z Twente i Fulham.