|
Helsingborg IF
Pareiko, Lamey , Jaliens, Czekaj, Diaz, Wilk, Nunez, Małecki, Melikson, Kirm, Genkov
FC Midtjylland
Jovanić, Jovanović, Bunoza, Chavez, Paljic, Brud, Jirsak, Szewczyk, Garguła, Iliev, Biton
Więc nie można tych dwóch meczów porównywać do siebie.
Wszedł Melikson, Nunez i Genkov to Duńczycy już kozakami nie byli. A to raptem tylko trzech piłkarzy z wyjściowego składu z 1 meczu. Od razu się mocno cofnęli do obrony i przez niewielki okres była szansa na 3 bramki dla Wisły, w tym dwie praktycznie 100%. I tak jak ktoś mądrze zauważył Iliev czy Biton nie mogą grać swoje skoro za partnerów mają Szewczyków, Brudów i Jirsaków.
Problemem jest obrona, i tylko ona. kolejne 2 bramki z dupy, które nie powinny paść. Teraz to ...., ale w meczach o stawkę to się zemści.
Ostatnio edytowane przez CH. : 02.02.2012 o godz. 02:25.
|