|
Rzecz w tym że w tych europejskich pucharach zagraliśmy na tych właśnie fundamentach, więc czarnowidztwo w kwestii przyszłości jest tu jest mocno naciągane.
No, a że fundamenty powinny być lepsze, jasne, ale nie wmawiajmy sobie i innym że nasze kolejne sukcesy są niemożliwe, bo to zwyczajnie śmieszny defetyzm.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.02.2012 o godz. 01:22.
|