|
To jakaś moda dziś, żeby jechać po moderatorze, który robi to, co jest robione od wielu lat? Wątek "Śpieszmy się kochać ludzi..." ma taki charakter, że nie analizujemy biografii zmarłych i nie wyciągamy brudów. Przejrzałem sobie... posty prowokacyjne i nie na miejscu usuwane były w przypadku śmierci Geremka, Michaela Jacksona czy Janusza Atlasa. Wtedy akurat nie przez flamengistę, ale widać taka moda w ostatnich dniach, żeby sobie po nim poużywać.
Jest wątek historyczny, jest polityczny. Jak ktoś bardzo musi, niech sobie o Szymborskiej pisze. Choć te kilka dni wypadałoby, mimo wszystko, odczekać.
|