Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2943
Stary 01.02.2012, 23:26
Wizard: rozmywasz temat, zaśmiecając go postem na pół strony i do tego obrażając zmarłą osobę.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
To jest forum kibicowskie, a nie poprawna politycznie dyskusja u cioci na imieninach.

Gdybyś Drogi Flamengisto skasował posty, pod pozorem, że temat służy tylko do zapalenia świeczki to jeszcze obleci. Ale co do tego Twojego moralizatorskiego stylu to powiem tak, cytując klasyka

Dobranoc
To jest forum kibicowskie, ale wątek nie dotyczy kibicowania. Nie ja moralizuję, tylko przedmówcy, którzy nie mogli darować sobie okazji, by pojechać po Szymborskiej i pokazać, jak "deprawowała" ona Polaków. Tymczasem to jest właśnie wątek do zapalenia świeczki.

Również życzę dobrej nocy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując