Wizard: rozmywasz temat, zaśmiecając go postem na pół strony i do tego obrażając zmarłą osobę.
Elefant napisał(a):

To jest forum kibicowskie, a nie poprawna politycznie dyskusja u cioci na imieninach.
Gdybyś Drogi Flamengisto skasował posty, pod pozorem, że temat służy tylko do zapalenia świeczki to jeszcze obleci. Ale co do tego Twojego moralizatorskiego stylu to powiem tak, cytując klasyka
Dobranoc
|
To jest forum kibicowskie, ale wątek nie dotyczy kibicowania. Nie ja moralizuję, tylko przedmówcy, którzy nie mogli darować sobie okazji, by pojechać po Szymborskiej i pokazać, jak "deprawowała" ona Polaków. Tymczasem to jest właśnie wątek do zapalenia świeczki.
Również życzę dobrej nocy.