To jest forum kibicowskie, a nie poprawna politycznie dyskusja u cioci na imieninach.
Gdybyś Drogi Flamengisto skasował posty, pod pozorem, że temat służy tylko do zapalenia świeczki to jeszcze obleci. Ale co do tego Twojego moralizatorskiego stylu to powiem tak, cytując klasyka
rav napisał(a):

|
To, co tu się dzieje, to się k.. w pale nie mieści.
|
Dobranoc