Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2941
Stary 01.02.2012, 23:20
To jest forum kibicowskie, a nie poprawna politycznie dyskusja u cioci na imieninach.

Gdybyś Drogi Flamengisto skasował posty, pod pozorem, że temat służy tylko do zapalenia świeczki to jeszcze obleci. Ale co do tego Twojego moralizatorskiego stylu to powiem tak, cytując klasyka

rav napisał(a):Wyświetl post
To, co tu się dzieje, to się k.. w pale nie mieści.
Dobranoc
Odpowiedz cytując