Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4772
Stary 01.02.2012, 23:09
Mecz słaby, ale jeszcze nie panikuję. Nadal wydaje mi się, że Moskal robi dobrą robotę, dzisiaj pomieszał składem i na dobrą sprawę nie był to taki prawdziwy obraz tego jak Wisła potrafi grać.
..
Odpowiedz cytując