Kocur napisał(a):

Hitler też ładnie malował ...
Bez jaj - ma prawo mieć swoje zdanie - poza tym - czytałem 10x ten temat i nikt nikogo nie obraża - tylko podkreśla dawne ciemne strony z przeszłości.
|
Fajnie, tylko jest też powiedzenie że o zmarłych mówi się dobrze lub wcale. Mi się ono specjalnie nie podoba, ale akurat praktyka tego wątku była właśnie taka. Krótka notka informacyjna i lakoniczny komentarz, wyrażający smutek z powodu odejścia danej osoby.
A tu nagle milusiński wypisuje, że Pani Szymborska nie jest osobą godną szacunku. ŻENADA.
BTW: powołanie Szymborskiej do Hitlera chyba nie na miejscu...