flamengista napisał(a):

|
Baton: kompromitujesz się Ty i koledzy. Żenada do kwadratu - obrażać właśnie zmarłą noblistkę. Pogratulować taktu.
|
Obrazac ? chyba nie masz pojecia o czym piszesz. Potrafisz wskazac (jak to tak bardzo wymagasz od wszystkich) fragment w ktorym byla obrazana ? Czy to kolejny przejaw Twojego chorego ego ?
I to doskonale jest w Twoim stylu... nie ja tylko Wy. Wszystko

Wszyscy sa zli tylko Ty najlepszy i nieskazitelny
flamengista napisał(a):

|
zwykłym chamstwem, na które zgody nie ma.
|
Wiec czemu posty o prawdzie (tak tak, SP Szymborska sama sie do tego przyznawala) po CHAMSKU sa usuwane?