Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 01.02.2012, 22:57
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Baton: kompromitujesz się Ty i koledzy. Żenada do kwadratu - obrażać właśnie zmarłą noblistkę. Pogratulować taktu.
Obrazac ? chyba nie masz pojecia o czym piszesz. Potrafisz wskazac (jak to tak bardzo wymagasz od wszystkich) fragment w ktorym byla obrazana ? Czy to kolejny przejaw Twojego chorego ego ?

I to doskonale jest w Twoim stylu... nie ja tylko Wy. Wszystko Wszyscy sa zli tylko Ty najlepszy i nieskazitelny

flamengista napisał(a):Wyświetl post
zwykłym chamstwem, na które zgody nie ma.
Wiec czemu posty o prawdzie (tak tak, SP Szymborska sama sie do tego przyznawala) po CHAMSKU sa usuwane?
Ostatnio edytowane przez mic : 01.02.2012 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując