Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54290
Stary 01.02.2012, 22:42
markowywislak post roku 2012 .Co do transferów w tym okienku to cisza przed letnimi okienkiem w którym może być naprawdę gorąco dla Wisły w której dojdzie do rewowlucji w składzie
Odpowiedz cytując