Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2929
Stary 01.02.2012, 21:45
Ok, nie martw się - takich komentarzy nie będzie. Od razu takie bzdurne posty będą wycinane, a użytkownicy karani banami za trollowanie.

Najwyższa pora wziąć się za poziom politycznego, bo to przechodzi ludzkie pojęcie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując