Czy to jest normalne że modrator pozwala sobie na takie komentarze wobec userów

:
"Naprawdę nisko upadło to forum i ten wątek w szczególności, skoro się takim czymś zachwycacie. Zaraz zaczniecie się licytować, kto dłużej beknie i puści głośniejszego i smrodliwszego bąka.
Po prostu dziecinada i tyle."
Przyznam szczerze że jestem zdziwiony. Powiedziałbym że nawet bardzo zdziwiony. To trochę tak jak by Donio zaczął narzekać że naród nie dorósł do jego wielkości. Nie chciałem się przyłączać do ataków na flamengiste (zresztą prywatnie uważam że w tej konkretnej sprawie miał rację) ale odnosze wrażenie że zaczynają mu puszczać nerwy i w związku z tym lepiej by było chyba dla wszystkich gdyby zrobił sobie na jakiś czas odpoczynek od forum (taki dobrowolny ban). Jeśli uważa że jest taką perłą rzuconą między wieprze to nic nie szkodzi na przeszkodzie aby wyrwał sie z tego koryta. Myślę że wbrew jego obawom forum to przeżyje a zapewne będzie mieć się nawet lepiej.