Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24965
Stary 01.02.2012, 20:07
Alexander94 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie dość nietypowe.
Czy dostanę gdzieś jutro koło 7 rano w centrum balonik napełniony helem z napisem "Happy birthday" lub coś w tym stylu?
nie chce zle rokowac ale chyba ...nie znajdziesz!
Odpowiedz cytując