Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4069
Stary 01.02.2012, 15:43
Moze byc odkryciem wiosny na tej pozycji. Zagral kapitalnie te 25 minut. Pomijajac fakt, ze w Widzewie grywal na tej pozycji, wiec jakies tam doswiadczenie ma. Oczywiscie to przypuszczenie, nic wiecej.



PS: Teraz dopiero sie zacznie. Lapanka na tych, ktorzy przed Beretem, i innymi skautami nie uciekna Jak zwykle w srodku sezonu zbieramy ogorki
Ostatnio edytowane przez kreseq : 01.02.2012 o godz. 15:45.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując