Moze byc odkryciem wiosny na tej pozycji. Zagral kapitalnie te 25 minut. Pomijajac fakt, ze w Widzewie grywal na tej pozycji, wiec jakies tam doswiadczenie ma. Oczywiscie to przypuszczenie, nic wiecej.
PS: Teraz dopiero sie zacznie. Lapanka na tych, ktorzy przed Beretem, i innymi skautami nie uciekna

Jak zwykle w srodku sezonu zbieramy ogorki
