Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54276
Stary 01.02.2012, 15:18
No paru takich sie by znalazło, tylko co do Wisły to np. Kałużny miał realną propozycję jak pamiętam i trafił do Wisły, Głowacki też nie miał ochoty wyjeżdżać z kraju .., jest jeszcze sporo przykładów tych co wyjechali i tak sobie radzą, że chętnie by wrócili do ojczystej ziemi.

No, a tak na poważnie nie kwestionując tego co napisałem powyżej, to taki Celeban by sie u nas przydał. Jaliens młody i perspektywiczny nie jest i jego gra łagodnie pisząc nie porywa, Diaz wypożyczony i doprawdy ciężko uznać że go b. potrzebujemy, na środku obrony więc jest Czekaj(20 l.), Bunoza (choć ma juz 24 l. na karku) i Jovanovic (też 24 l.) , cała trójka dość młoda, taki Celeban to już doświadczenia troszku ma. Poza tym bramkę strzelić potrafi , a i mógłby zagrać czasem na boku obrony (choć to raczej środkowy).

Pytanie brzmi czy my go naprawdę chcemy i czy on by by chciał, ot jak u Boya-Żeleńskiego, cały w tym ambaras itd.

A z Bitonem to ciągle ta sama historia, wszystkie argumenty już padły za i przeciw, proponuje więc poczekać z kruszeniem kopii do właściwego momentu gdy temat będzie na tapecie. W temacie Bitona jest za, za tym aby zaryzykować i go koniecznie wykupić, ale to nie Ja i nikt z nas tej decyzji nie podejmie tylko boss, a wpływ na nią będzie miała tak postawa samego Dudu w lidze i pucharach, zainteresowanie nim innymi klubami zagranicznymi, argumenty merytoryczne Stana (jednak autorytetu w dziedzinie transferów), wola realna samego piłkarza, zimna finansowa kalkulacja jaki i …kaprys bossa.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.02.2012 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując