Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WSE
Member
Od: 01.2005
Offline
#
24959
01.02.2012, 13:32
No czyli z tego wynika że dość szybko kierują sprawy do sądu. Ok to chciałem wiedzieć.
Thx
TYLKO WISŁA
WSE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WSE
Znajdź inne posty napisane przez WSE