Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54273
Stary 01.02.2012, 13:22
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Celeban - jeżeli naprawdę go chcemy to już teraz powinniśmy mu złożyć ofertę, inaczej transfer będzie nierealny

Falach - jeżeli faktycznie interesują się nim większe kluby to może faktycznie warto powalczyć. U nas miałby większą szansę gry, a to też jest niezły argument dla piłkarza. Za dwa lata odchodziłby do pierwszego składu innej drużyny za rozsądne pieniądze.

Biton - kupić za 1.6 mln euro i sprzedać za minimum 2.5 mln. Za różnicę znaleźć jego następcę. Swoją drogą to czy kasa za jego transfer nie wygląda tak: 1,5 mln za transfer + 150 tysięcy euro (10%) za wypożyczenie?
Celeban ma wszystkie atuty w ręce i jeżeli nie dogada się ze Śląskiem odejdzie do Bundesligi.
Falach jezeli walczy o niego Borusia to malo prawdopodobne aby chciał grać w Polsce.
Biton sprzedaz za 2,5 mln + prowizja dla managera (10-20%) przy wykupie 1,6 mln daje kwotę 400 tyś gra nie warta świeczki.
Prawdopodobnie Wisła Bitona nie wykupi skoncentruja sie na Nunezie i napastniku z Bułgarii , który miał dojśc w tym okienku transferowym.
p.s. Nawiązując do relacji BC z zk mam nadzieję ,że nikomu nie przyjdzie do głowy zawiesic koszulki z nazwiskiem ub-eka na naszym stadionie.












5
Odpowiedz cytując