WSE napisał(a):

a nie wiesz czasem jak sytuacja wygląda z egzekucją długu?
Mandat z tego co wiem jest umarzany po roku ale tylko wtedy kiedy mpk nie przekaże sprawy do sądu.
Miał ktoś w praktyce z tym do czynienia, jak skutecznie dziala mpk?
W mandaty od sm i policji wbijałem zawsze chvj przeważnie coś ściągali sami (np. z konta, z rozliczeń) ale nigdy 100% nie udało im się ściągnąc.
|
Już ci umorzą, poczekaj, poczekaj!
Jeszcze na starym taryfikatorze przy złapaniu miałem płacić chyba 60 PLN,-
człowiek głupi; nie miał nie zaplacił, a po trzech latach komornik ściągnął prawie 200 PLN,-
