Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24958
Stary 01.02.2012, 13:09
WSE napisał(a):Wyświetl post
a nie wiesz czasem jak sytuacja wygląda z egzekucją długu?
Mandat z tego co wiem jest umarzany po roku ale tylko wtedy kiedy mpk nie przekaże sprawy do sądu.
Miał ktoś w praktyce z tym do czynienia, jak skutecznie dziala mpk?
W mandaty od sm i policji wbijałem zawsze chvj przeważnie coś ściągali sami (np. z konta, z rozliczeń) ale nigdy 100% nie udało im się ściągnąc.
Już ci umorzą, poczekaj, poczekaj!
Jeszcze na starym taryfikatorze przy złapaniu miałem płacić chyba 60 PLN,-
człowiek głupi; nie miał nie zaplacił, a po trzech latach komornik ściągnął prawie 200 PLN,-

Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując