Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 01.02.2012, 11:41
Jak wygląda sprawa z wchodzeniem na sektor C? Czy np. jeśli mam bilet na C4, to mogę przejść przez bramkę na C5 i tam zająć miejsce?
Odpowiedz cytując