|
rw88 dodaj do tej listy Kubę Rzeźniczaka. Wczoraj zagrał naprawdę fajnie na "6-tce" i sądzę, że może być odkryciem wiosny na tej pozycji. W rywalizacji z Golem i Vrdoljakiem nie jest na straconej pozycji, a ma nawet kilka atutów tj. ciąg na bramkę, dobre wrzutki w pole karne i crossy, a także jest bardziej waleczny od obu. Do tego lepiej czyta grę i pracuje w defensywie od Gola, a od Vrdoljaka jest tylko minimalnie gorszy w grze bark w bark. Trochę z przymusu, ale chłopak może w końcu wylądować na odpowiedniej pozycji, na której grał 5-6 lat temu w Widzewie.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 01.02.2012 o godz. 11:57.
|