Fajny kraj!
W niedzielę w cyklu Ewy Ewart raczono nas dokumentem o wielomilionowych przekrętach
Muhammada Yunusa, a dziś Prezydent RP gości go na początku jego trasy objazdowej
po Polsce. Ten noblista ma wygłosić wykłady czyli nauczyć "biednych" Polaków jak to się robi.
Ciekawe czy obecny świecznik czegoś nowego się dowie ?
http://www.polityka.pl/swiat/analizy...mad-yunus.read
Nawet na niezalezna.pl małe zamieszanie choć nie wszyscy wiedzą o co chodzi.
http://niezalezna.pl/22653-yunus-zre...otkanie-bedzie