Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WSE
Member
Od: 01.2005
Offline
#
24955
01.02.2012, 08:47
Mam pytanie jak wygląda teraz sytuacja z mandatami mpk, są jakieś większe odsetki, ktoś miał z tym jakiś większy problem? Podobno się coś zmieniło od jakiegoś czasu w tych sprawach. Coś z tym robić czy olać sprawę, aż sobie sami ściągną?
TYLKO WISŁA
WSE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WSE
Znajdź inne posty napisane przez WSE