Wyświetl pojedynczy post
WSE
Member
 
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24955
Stary 01.02.2012, 08:47
Mam pytanie jak wygląda teraz sytuacja z mandatami mpk, są jakieś większe odsetki, ktoś miał z tym jakiś większy problem? Podobno się coś zmieniło od jakiegoś czasu w tych sprawach. Coś z tym robić czy olać sprawę, aż sobie sami ściągną?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując