BiałaGwiazda napisał(a):

|
Tak czy owak nie będzie żadnych transferów i do nowej rundy przystepujemy z Diazem,Jaliensem i Lameyem na obronie..
|
..i pewnie przez taką obrone Liege nas rozjedzie

Ja nie rozumiem czemu chociaż nie zrobią 2 transferów na obrone ( lewy obrońca i prawy )
