Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54260
Stary 01.02.2012, 02:33
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Tak czy owak nie będzie żadnych transferów i do nowej rundy przystepujemy z Diazem,Jaliensem i Lameyem na obronie..
..i pewnie przez taką obrone Liege nas rozjedzie
Ja nie rozumiem czemu chociaż nie zrobią 2 transferów na obrone ( lewy obrońca i prawy )
Odpowiedz cytując