Świetna decyzja Borysiuka...to kluby o niego zabiegaly, a nie odwrotnie. Szanujmy sie, jak to Peszko powiedzial

. Wybral zdecydowanie lepsza lige i lige gdzie moze sie szybko wypromowac. W dodatku jego pozycja bedzie jeszcze mocniejsza, widac jak Niemcom zalezalo i jaka kwote(Kaiserslautern takich sum nie wydaje, wiec pewny plac z marszu) wylozyli. Zycze mu powodzenia i oby na EURO2012, w srodku biegali Dudka z Borysiukiem, a nie pasibrzuch - Murawski i Niemiec - Polanski.