Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.02.2012, 00:05
rekordowe temperatury ? Stary wiekiem nie jestem ale nawet ja pamieta ( a daleko siegac pamiecia nie musze ) ze bodajze 2-3 lata temu w ciagu dnia bylo nawet po -25 a w nocy temperatura spadala ponizej -30...
Temat cos jak sezon ogorkowy w mediach, moim skromnym zdaniem zupelnie nie potrzebny.
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując