|
rekordowe temperatury ? Stary wiekiem nie jestem ale nawet ja pamieta ( a daleko siegac pamiecia nie musze ) ze bodajze 2-3 lata temu w ciagu dnia bylo nawet po -25 a w nocy temperatura spadala ponizej -30...
Temat cos jak sezon ogorkowy w mediach, moim skromnym zdaniem zupelnie nie potrzebny.
|