JEDREK76 napisał(a):

Moderowanie tego tematu jest prawdziwą masakrą, bo co chwila forumowiczom puszczają nerwy. W sytuacji, gdy dochodzi do pyskówki nie ma czasu na kopanie w 3 stronach tematu - trzeba ciąć zanim zrobi się totalna wiocha.
Twój pech polegał na tym, że wdałeś się z tym trollem w dyskusję, zamiast zgłosić jego trollowanie do moderatorów (najlepiej z dowodami w postaci linków do stosownych postów). Co więcej, puściły ci nerwy i nazwałeś go "debilem", co jest ewidentnym naruszeniem regulaminu.
A przecież zasada nr. 1 na każdym forum jest taka, że trolli należy ignorować. Akurat forumowicz z takim stażem powinien to wiedzieć.
Co do przekręcania nicka, w dodatku w sposób obraźliwy - poczytaj sobie o netykiecie. W dodatku sam dostarczyłeś mi amunicji - nie oczekuj, że po czymś takim zaprzeczę i powiem, że jesteś zajebisty.
Chcesz porządku w temacie, w którym piszesz? Sprawa jest prosta. Trzeba:
1. nie wdawać się w dyskusję z trollami - o to im właśnie chodzi
2. przypadki trollowania - ale z ewidentnymi dowodami - zgłaszać moderatorom na
BTW: przeczytałem cytowany post jeszcze raz i naprawdę nie widzę w nim nic, co łamie regulamin. Facet ma swoje zdanie: przeciwne do twojego i do mainstreamu z tego wątka. Problem w tym, że to forum dyskusyjne, nie obowiązuje jedna słuszna linia ideologiczna, której należy się trzymać.