|
Senior Member
Offline
|
|
Glazik napisał(a): 
Man Utd:Stoke 1
Ipswich-West Ham 2
Hull-Doncester 2
Parma-Juventus 2
Blackpool-Conventry 1
Ako 10.60
Tottenham-Wigan HC0:1
Everton-Man City 2
Mirandes-Bilbao 1
Niger-Maroko 2
Cittadella-Sassuolo 2
Ako 36.31
typy na szybko 
Widzac ze temat sie rusza i paru kolegow opisuje ciekawe sposoby na Buka to i ja dodam pare groszy
Moze znacie sposob na remisy? Jezeli posiadasz kapital... Jestes cierpliwy.wygrana jest PEWNA..
Sposob jest prosty:
Zacznijmy od tego ze kursy na remisy u buka wachaja sie w granicy 2.80/3.80 co w razie trafinia potraja nasza kazda zlotowke.
Gra sie w ten sposob cale ligi ale przedstawie ten sposob na pojedynczej druzynie.
Niech to bedzie REal Madryt.Real ma okazale wyniki zadko remisy madaja wiec i stawki na remisy podczas ich meczy sa wysokie.
tutaj wglad :http://www.bukmacherzy.com/druzyna/l...2/real_madryt/
od poczatku sezonu zaczynamy stawiac na remisy takigo Realu.pierwszy mecz obstawiamy za powiedzmy za 50 centow. jezeli wygramy to luz 1,50 nasze 0,50 inwestycji 1ero do przodu.
jezeli jednak sie nie uda to kolejny mecz obstawiamy za raz wiecej czyli 1 euro,jezeli poraz kolejny nie siiadzie stawiamy kolejno mecze za 2,4,8,16,32,64,128,256euro itd. wkoncu siadzie remisik a wtedy zwroci sie nam zainwestowana kasa a im wiecej postawimy wiecej zarabiamy.Podczas gdy trafimy remis.zaczynamy od poczatku czyli 50centow... Mozna tak zaczac cala lige. kazda druzyne z osobna.Mozna kaski natrzepac.tyle ze trzeba byc cierpliwym.
trzeba pamietac i trzymac sie zelaznych zasad.Trzeba rowniez miec kapital ztaza sie ze druzyna nie remisuje 12 czy tez wiecej meczy co kumuluje sie do dosyc sporej inwestycji z ktorej nie mozna sie wycofac bo stracimy wszystkie zainwestowane pieniadze w dana druzyne.
Mam nadzieje ze nie zbyt chaotycznie i w miare zrozumiale
|
Gra na tzw progresje,ale wymagająca cierpliwości i bardzo dużego kapitału.
|
|