Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4058
Stary 31.01.2012, 21:11
Nie rozumiem tego kpienia z Borysiuka. Co jak co, ale u nas mialby pewne miejsce w skladzie... ba, bylby pewnie jednym z najlepszych z druzyny. Jesli on jest kolkiem, to jak mozna nazwac naszych pilkarzy*?

*Przynajmniej wiekszosc z nich, bo wyjatki sie zdarzaja i u nas
Odpowiedz cytując