|
Padło hasło tematy kibicowskie...
Więc, poczułem się wezwany do tablicy, otóż za dział ABG odpowiadam ja i nie ma się co z tym kryć. Tak jest i już. Faktycznie, czasem zdarza się, że w niektórych działach w pokoju Armia Białej Gwiazdy zrobi się burdel, staram się na bieżąco to monitorować i reagować, jednak nie zawsze jestem w danym momencie dostępny na forum i nie mogę zareagować.
Staram się w wolnej chwili wszystkie te tematy przeglądać i moderować. Jednak nie tylko ja, jestem odpowiedzialny za ten burdel w tematach a także niektórzy użytkownicy, którzy za przeproszeniem pieprzą w klawiaturę, siejąc nie potrzebną propagandę i napinkę. I wtedy nagle pojawia się stado kumatych użytkowników, którzy zamiast ewentualnie raz a porządnie zwrócić uwagę, lub podesłać link to woli jeszcze podgrzać atmosferę na dwie strony i hulaj dusza piekła nie ma! - a potem wina moderatora...
Jeżeli, ktoś ma jakieś krytyczne uwagi względem mojej pracy, zarzuty czy coś. Proszę pisać śmiało.
|