Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 31.01.2012, 20:53
Padło hasło tematy kibicowskie...

Więc, poczułem się wezwany do tablicy, otóż za dział ABG odpowiadam ja i nie ma się co z tym kryć. Tak jest i już. Faktycznie, czasem zdarza się, że w niektórych działach w pokoju Armia Białej Gwiazdy zrobi się burdel, staram się na bieżąco to monitorować i reagować, jednak nie zawsze jestem w danym momencie dostępny na forum i nie mogę zareagować.

Staram się w wolnej chwili wszystkie te tematy przeglądać i moderować. Jednak nie tylko ja, jestem odpowiedzialny za ten burdel w tematach a także niektórzy użytkownicy, którzy za przeproszeniem pieprzą w klawiaturę, siejąc nie potrzebną propagandę i napinkę. I wtedy nagle pojawia się stado kumatych użytkowników, którzy zamiast ewentualnie raz a porządnie zwrócić uwagę, lub podesłać link to woli jeszcze podgrzać atmosferę na dwie strony i hulaj dusza piekła nie ma! - a potem wina moderatora...

Jeżeli, ktoś ma jakieś krytyczne uwagi względem mojej pracy, zarzuty czy coś. Proszę pisać śmiało.
Odpowiedz cytując