Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4054
Stary 31.01.2012, 20:11
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Prawda że zabawny? Pisanie że dzieciak to za mało powiedziane. Stadion mu się nie spodobał . Klient jest absolutnie żenujący. Teraz brakuje jeszcze tylko tego żeby wypięli sie na niego Niemcy i wrócił do Brugii. A może parę takich kółeczek?
PS: A Piekarski to taki "dziwny" z natury czy tak się akurat zdarzyło?
No to się Niemcy nacięli ! Ani sportowo ani mentalnie nie będą mieli z niego pożytku.
Odpowiedz cytując