wislak68 napisał(a):

Prawda że zabawny? Pisanie że dzieciak to za mało powiedziane. Stadion mu się nie spodobał . Klient jest absolutnie żenujący. Teraz brakuje jeszcze tylko tego żeby wypięli sie na niego Niemcy i wrócił do Brugii. A może parę takich kółeczek?
PS: A Piekarski to taki "dziwny" z natury czy tak się akurat zdarzyło?
|
No to się Niemcy nacięli !

Ani sportowo ani mentalnie nie będą mieli z niego pożytku.