Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 31.01.2012, 20:08
lazy napisał(a):Wyświetl post
Czy sukcesem jest awans do kolejnej rundy z fazy grupowej Ligi Europejskiej? Czy raczej porażką jest to że znowu nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów?
Z jednej strony porażka - bo nie udało nam się osiągnąć celu, który był postawiony, czyli nie udało nam się zakwalfikować do Ligii Mistrzów. Pod tym względem Wisła nie była skuteczna. Ale jest też druga strona medalu, myślę, że sprawiliśmy niemałą niespodziankę tym, że udało nam się wyjść z grupy LE. Tego nie można traktować w kategoriach porażki. Z tego możemy się cieszyć, czerpać radość z tej fajnej przygody, która wciąż jeszcze trwa i oby trwała jak najdłużej. Zresztą nie uważam, by ktokolwiek w klubie w razie hipotetycznego awansu do 1/8 uznał to za porażkę
Odpowiedz cytując