flamengista napisał(a):

AntyDrozd: nie pamiętam tej sprawy, w dodatku jeśli zarzut to konkretny.
"nikt cię tu nie lubi" - powaliłeś mnie tym argumentem.
|
Przed świetami napisaeś mi żebym odpoczął to moze mi przejdzie nienawiść..no powód Mega..to co mam wszystkich kochać?