swego czasu sporo na forum mówiło się o przegranym MP:
postaram się wam pokazać zależność i niezależność Wisły od rywali przed nią:
podsumowując jesteśmy w stanie sami bez niczyjej pomocy ograniczyć te straty do:
1.Śląsk Wrocław -7pkt
2.Legia Warszawa -3pkt
3.Polonia Warszawa -4pkt
4.Ruch Chorzów +1pkt
5.Lech Poznań +2pkt
reszta zależy kolejno od:
-potyczek Wisły z resztą tabeli możliwe korzystne i niekorzystne rezultaty na które mamy wpływ
-potyczek przedstawionej 5 ze sobą- możliwe korzystne i niekorzystne rezultaty na które nie mamy wpływy
-potyczek przedstawionej 5 z drużynami 7-16- możliwe korzystne i niekorzystne rezultaty na które nie mamy wpływy
Wnioski:
-obowiązkowe ograć: Śląsk, Legia, Ruch, Lech
-wygrać 6/7 meczów z pozostałych 9
