Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2919
Stary 31.01.2012, 18:37
Ale o czym ty piszesz? Jakie tematy kibicowskie ja moderuję? Na ABG zaglądnąłem ostatni raz może 2 miesiące temu (nawet nie wiem, czy pokój dalej istnieje). Wątek o kibicowaniu na polskich stadionach w hyde-parku to też nie moja domena. Jakbyś nie wiedział, mamy odpowiedni podział ról wśród modów i ja sam zabiegałem o to, by tematów kibicowskich nie moderować.

W związku z powyższym jestem zdumiony, że zarzuca mi się robienie czegoś, czego nie robię.

PS. odnoszę wrażenie, że sam nie przeglądasz forum dość dokładnie i stąd takie (mylne?) opinie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując