|
Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Srutu-tutu, nie mam czasu i ochoty. Twoje wątpliwości mało mnie obchodzą, choć umówmy się - to co piszesz, jest subtelniejszą formą chamstwa prezentowanego przez poprzednika. [koniec prywaty]
Cały problem zaczął się od tego, że niektórzy starsi stażem forumowicze uważają, że z tego właśnie stażu na tym forum więcej im wolno. No i jak Jędrek dostał karteczkę za wyzywanie od debili, to skoczyło ciśnienie. Sam zaczął awanturę w tym wątku, no i doczekał się riposty. W ramach regulaminu: przecież ja nie wypisuję żadnych inwektyw, on sam je dostarczył.
Otóż piszę: nie ma równych i równiejszych. Regulamin dotyczy zarówno dzieci neostrady, jak i starych kibiców. A jak się komuś nie podoba, niech pisze odwołanie do Rava. Jak ktoś twierdzi, że ja lub inny moderator łamią regulamin - podobnie.
A moderator nie jest od lubienia/nielubienia, tylko od sprzątania.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|