Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54257
Stary 31.01.2012, 18:04
Co będzie to będzie my na to wpływu nie mamy .Do momentu kiedy jest kogo sprzedać będzie Cupiał i nie sadzę żeby wydarzyło się coś pozytywnego, no może uda się kogoś korzystnie sprzedać .Jak skończą się te możliwości zostanie parę milionów dług mienimy nadziej normalny właściciel i to co najcenniejsze KIBICE i oczywiście stadion na 34000. przepraszam zapomniałem o WSPOMNIENIACH.
Odpowiedz cytując