|
Kirm ma dobry start i potrafi grać tylko musi być zmobilizowany i aktywny czuć, że nie może sobie spieprzyć kilku okazji bo usiądzie. Taką pozytywną presję wywołuje wyrównany skład i "sprawiedliwy" trener. Wyrównany skład już mamy. Trenera uważam, że też. wiec nie jest źle, ale...
Ostatecznie i tak będziemy musieli stawiać na wychowanków, może nie od przedszkola, ale od juniora. Tych od przedszkola będzie szkolił Franek prywatnie, a najlepszych przesyłał co roku sześciu. 17-latków. Rok dwa juniora, może mistrzostwo i jako19 latek taki kandydat na gwiazdę już powinien wiedzieć jak ma grać, w jakim systemie. Potem tylko wpuszczać regularnie i mieć nadzieję że będą lepsi niż zaciąg.
|