Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12248
Stary 31.01.2012, 15:30
Myślę, że podobne zarobki, tylko my żeśmy się wyprztykali na Jaliensa, Lameya, Ilieva itd. Ci zarabiają 350k+
Melikson i Biton też za darmo nie grają.
Ostatnio edytowane przez tofik : 31.01.2012 o godz. 15:32.
..
Odpowiedz cytując