mitmichael napisał(a):

|
Pamietacie jak bylo info, ze moze przyjsc do Wisly Baye Djiby Fall? Dzisiaj zostal zawodnikiem belgijskiego Lokeren.
|
jestem ciekaw czy w średniaku ligi belgijskiej dostanie więcej niż u nas miałby szanse dostać? chodzi of course o cash.