Bartosz napisał(a):

|
Według PS w obecnym sezonie za grę w pucharach ( el. LM i LE ) zarobiliśmy 18 milionów złotych. ( Wpływy od UEFA ).
|
Według mnie zarobiliśmy znacznie więcej (licząc total a nie tylko wpływy z UEFA):
- 2,1 mln euro za fazę PO LM
- 1,6 mln euro za dotychczasową grę w LE
- 1,2 mln euro z "market pool"
- 1,5 mln euro za bilety, gadżety, itd. (myślę, że się tyle spokojnie uzbierało / uzbiera za 7 meczy domowych)
TOTAL: 6,4 mln euro = 27 mln PLN (wg kursu z wczoraj)