Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16083
Stary 31.01.2012, 14:28
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Raczej watpię by Wilk na tym etapie miał serce w kolorach Białej Gwiazdy. Ambicja w grze w piłkę to coś innego niż bycie wiślakiem z krwi i kości, świadomosci w jakim klubie ma się szczęście grać, jego cały dorobek sportowy i to co go otaczało i otacza. Wiedza o wielkosci jego kibiców na przestrzeni historii. Wątpię aby on to wiedział i...czuł. Narazie jest na etapie początkowym. Długa droga przed nim. Zobaczymy czy ją przemierzy.
100% racji
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując