El'kabat napisał(a):

Ja przyłączam się do kamylskiego i odradzam granie dzis Chelsea.
Jadą do Swansea bez Lamparda,Terrye'ego,Ramiresa,Drogby i Kalou. A punkty juz tam tracili Tottenham i Man Utd.
Swansea 1x 1.82 unibet
|
Akurat Man Utd. to jedyna drużyna która tam wygrała

, poległ natomiast Arsenal w nienajlepszym stylu. Generalnie Swensea u siebie 5 zw, 5 rem. i tak jak wspomniałem jedna porażka z United.