Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 31.01.2012, 13:52
z drugiej strony sprawy polityczne nie powinny wplywac na prywatne interesy firm polskich i rosyjskich ,a tak jest caly czas,jak cos nie po ręcę to kraje wprowadzaja utrudnieia na ktorych cierpia tylko zwykli przedsiebiorcy ,tak bylo z embargiem na mięso itp...przeciez u nas i tam zyją normalni ludzie ktorzy maja normalne poglady i nie moga odpowiadać za swoje poje... rządy
szkoda że za ich i naszych polityków wszystko zwala się na normalnych ludzi!
Odpowiedz cytując