Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2940
Stary 31.01.2012, 13:38
czyli 6.800 PLN zarobiliśmy grając i wygrywając w Lidze Europy
a ponad 11.2 miliona zarobiliśmy z samych eliminacji LM?

Bartosz - aaa jak za IV runde tyle było to się wszystko bedzie zgadzało.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.01.2012 o godz. 13:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując