|
czyli 6.800 PLN zarobiliśmy grając i wygrywając w Lidze Europy
a ponad 11.2 miliona zarobiliśmy z samych eliminacji LM?
Bartosz - aaa jak za IV runde tyle było to się wszystko bedzie zgadzało.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.01.2012 o godz. 13:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|