Szczesny dla wielu od zawsze byl ch.... tak gwoli scislosci

Mielismy go na codzien,widzielismy co pozniej wyprawial.Pilkarze tez o nim wiele mowili np Kowalczyk.
Co do 93 - Nikt tego MP nie powinien dostac. Tamten sezon jak i kilka wczesniejszych jak i pozniejszych smierdzialo na kilometr. Tak, wszyscy kupowali i sprzedawali, to sa fakty bo takie byly czasy. Nikt nikogo tu nie wybiela, nikt nikogo nie wskazuje palcami. Jedni frajerzy kupowali, inni frajerzy sprzedawali Jedno i drugie jest ze tak powiem... malo ekskluzywne. Gdyby jakims cudem to MP wrocilo do Legii i tak bym go nie uznawal, NIGDY. Oczywiscie nie wroci, i dobrze.
Wiem, Wisla sama ukarala zawodnikow, Legia nie, ale reszta w ogole do dzisiaj ma sie dobrze

To jakis tam plus prawda?
Temat stary jak swiat, z wielu powodow nie kazdy sie z faktami umie pogodzic. Takie czasy.