Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18434
Stary 31.01.2012, 12:36
Szczesny dla wielu od zawsze byl ch.... tak gwoli scislosci Mielismy go na codzien,widzielismy co pozniej wyprawial.Pilkarze tez o nim wiele mowili np Kowalczyk.

Co do 93 - Nikt tego MP nie powinien dostac. Tamten sezon jak i kilka wczesniejszych jak i pozniejszych smierdzialo na kilometr. Tak, wszyscy kupowali i sprzedawali, to sa fakty bo takie byly czasy. Nikt nikogo tu nie wybiela, nikt nikogo nie wskazuje palcami. Jedni frajerzy kupowali, inni frajerzy sprzedawali Jedno i drugie jest ze tak powiem... malo ekskluzywne. Gdyby jakims cudem to MP wrocilo do Legii i tak bym go nie uznawal, NIGDY. Oczywiscie nie wroci, i dobrze.

Wiem, Wisla sama ukarala zawodnikow, Legia nie, ale reszta w ogole do dzisiaj ma sie dobrze To jakis tam plus prawda?

Temat stary jak swiat, z wielu powodow nie kazdy sie z faktami umie pogodzic. Takie czasy.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 31.01.2012 o godz. 12:51.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując